Automoto Pride 2021 (žádná kampáň)

Nemám nic proti barevně polooblečeným lidem, kteří sdělují světu, jakou množinu lidí si vodí do své postele, ale mají pro ně platit stejná pravidla jako pro ostatní.

Shrňme si to tedy:
1) Opravdu na to potřebují milion od Pražanů? V době, kdy koronavirová opatření mnohé živnostníky vyčerpala téměř na kost?

2) Opravdu současná radnice pokutuje lidi za to, že chodí oblečení v historických kostýmech nebo jako velcí plyšáci, ale polonahým v třpytkách na to v podstatě přispívá?

3) A opravdu Piráti oznámili start své celostátní kampaně do senátu a do krajů na břehu Vltavy, kdy pluly „duhové lodě“, v době konání této akce, na kterou přidělili nejvyšší dotaci v historii při jednání zastupitelstva ve 3:30, přestože žádost nebyla podána řádně a včas?

Bohužel, 3x ano.

✌️✌️ Jako symbol a oslavu toho, že „můžeme být každý tím, kým chceme“ se chovám nepokrytecky a tolerantně k lidem jiných názorů či vyznání. 🤷‍♂‍ Nepodporuju cenzuru názorových oponentů, i když můžou mít sebeblbější názory. Nenálepkuju je jako xenofoby a nepřiděluju jen „některým“ mimořádně peníze, které předtím stát sebral ostatním. Mám svědomí čisté. Proto nepotřebuju vyvěšovat na veřejných budovách jiné vlajky než tu českou 🇨🇿, krajskou, městskou případně kontinentální, které do veřejných prostor patří.

PS: Když dáme příští rok individuální žádost o dotaci 1 milion korun, na ochranu skupiny, kterou soustavně utlačuje pražský magistrát (automobilisté), bude to ok? Dáme tam nějaký kulturní program, zahrajou české kapely jako Traktor, Harlej atd. A při vrcholu programu, až nastoupí reinkarnovaní Motörhead, tak mimochodem odstartují Svobodní kampaň do sněmovny. To bude ok ne, Zdeněk Hřib – primátor Prahy?

Rád vám odpovím na vaše dotazy