Ohledně EU jsme spíš v pozici Martina Luthera, pozici Jana Husa máme za sebou

Dnes je to přesně 498 let od exkomunikace Martina Luthera. A jako kdysi Jan Hus a Martin Luther kritizovali katolickou církev, protože jim záleželo na křesťanství, tak my Svobodní dnes kritizujeme EU, protože nám záleží na spolupracující Evropě. Poučeni z dosavadních snah veškerých reformátorů EU předpokládáme, že skuteční reformátoři EU nejspíš shoří na hranici evropské propagandy a vlastně nic nezmění.

Jsme tak spíše o sto let dále než Jan Hus, na místě Martina Luthera. Evropské Unii dáváme poslední šanci na změnu a své teze nepřibíjíme na dveře kostela, ale máme je na svém webu www.odejdemebezplaceni.cz. Předpokládáme, že Evropská Unie se bude chtít takové změně bránit, a proto nás těší, že na rozdíl od Luthera nemusíme zakládat nic nového.

Vedle EU totiž existuje EFTA, která už v roce 1996 stála o naše členství a stála by o něj i dnes. V roce 2024 se navíc staneme čistými plátci do eurofondů, a pokud se do té doby EU nezmění, pak to bude poslední kapka pro veřejné mínění v této zemi. Ve zkratce tak říkáme, že ODEJDEME BEZ PLACENÍ a přestoupíme do EFTA. Zbavíme se tím většiny euroregulací, eurokomise, europarlamentu, mnoha euronesmyslů a přitom si ponecháme z evropské spolupráce jen to pozitivní – svobodný pohyb osob, zboží, služeb, pracovních sil a kapitálu.

Na rozdíl od Britů máme však jasný plán a nebojíme se říci, že členství v dnešní EU škodí České republice. Naše kandidátka je plná vzdělaných lidí, kteří vědí, proč kritizují EU, a proto je naše kritika tak důvěryhodná. Přes deset let existence naší strany navíc usilujeme o totéž a hlasování našich europoslanců potvrzuje, že naše slova jsou v souladu s našimi činy. Právě proto se můžete spolehnout, že naše kritika není jen dočasným populismem před volbami a věrni svému programu zůstaneme i po těchto volbách.

Jsem hrdý, že vás o tom můžu přesvědčovat jako nejvýše postavený Jindřichohradečák v historii eurovoleb. Kroužkovat mě můžete na šestém místě kandidátky koalice „Svobodní, Liberland a Radostné Česko – Odejdeme bez placení“ a já budu rád za každý jeden hlas, kterým prokážete důvěru mně i celé kandidátce.

#Svobodni #OdejdemeBezPlaceni #LiborKrotiBrusel

Rád vám odpovím na vaše dotazy